A-Smart Araç Takip ve Yönetim Sistemleri araç takip müşteri hizmetleri TR | ENG
 
Kullanıcı Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre


Şifreni mi unuttun?
 

ARAç TAKİP   ARABA TAKİP   OTO ARAç TAKİP   HABERLER

Araç takip ülkemizde sık aranan ve bulunan önemli bir hizmettir. Araç takip dendiğinde ilk akla gelen firma a-smart araç takip sistemdir. Nitekim araç takip her an aranan her an tavsiye edilen bir şekilde a-smart ile özdeşleşmiştir. Araçlarınız 7 gün 24 saat daima takip edilmekte GPS uyduları üzerinden almış oldukları sinyaller ile yerlerini GSM vasıtası ile A-smart sunucularına iletmekte ve araçlar takip edilmektedir. Araç takip özellikle sunucu üzerinden yapıldığında bir anlam ifade etmektedir. Aslında sunucu üzerinde olmayan araç takip sistemleri de bulunmaktadır. Bu araç takip sistemleri sunucusuz çalıştıklarından sizlere gerekli verileri veremezler.

örneğin araç hız ihlali, araç anlık konumu, geçmişe yönelik izleme, Canbus üzerinen aracın motor durumunu, rölanti durumunu, fren basma süresini, debraj kullanma süresini göremezsiniz. Sunuculu yazılımlar sizlere rölantide bekleme süresini, ne kadar rölantiye kaldığını, ne kadar klima kullandığını, kaç kilometre yaptığını, kaç saat çalıştığını, kaç saat durduğunu, kaç derece sıcaklık olduğunu bildirebilmektedir.

Araba takip araç takip ile aynı kökene sahiptir. Şirketler ve insanlar arabalarını takip etmek isterler. Arabalarının nerede nasıl kullanıldığını ne kadar süre kullanıldığını bilmek isterler. Araba takip özellikle patronlar için çok önemlidir. Günümüzde araba takip yapılmadığında çok yüksek benzin ve araç bakım masrafları oluşmaktadır. Araba takip yapıldığında ise kullanan kişiler arabaların takip edildiklerini bildiklerinden arabaları özel işlerinde kullanmamaktalar. Bunun yanında arabaları düzgün kullanmak, verimli kullanmakda araba takip de önemlidir.

Araba takip işleri genellikler idari işler tarafından sorulmaktadır. Raporlama ve harita üzerinden online izleme çok önemli yer almaktadır. Zaman aşımı, Hız aşımı, Ani fren ve ani kalkış, rölanti kullanımı gibi davranışları inceleyerek personele gerekli uyarıları yapmaktadır.

 

Oto araç takip sistemleri Türkiye piyasasında önemli bir yere sahiptir. Bir çok firma bu konuda çalışma yapmaktadır. Nitekim bu firmaların içinde a-smart'da yer almaktadır. Oto araç takip sistemi ile araçlarınızı 7/24 saat kontrol edebilirsiniz. Nitekim a-smart ile araçlarınız sürekli gps uyduları vasıtası ile takip edilmektedir. Bu önemli araçların çalındığında, ani ve kötü kullanıldığında, kaza yaptığında araçlarınızın yerini anında görebileceksiniz.

Oto araç takip sistemi artık ülkemizde olmaz ise olmaz bir üründür. Fiyatları giderek azalan bu ürünler her geçen gün farklı yerlere girmekte ve verilmli bir şekilde kullanılmaktadır.


Dünyada hızla artan makineler arası iletişimde Türkiye'nin milli yazılım ve donanımla önemli bir yer teşk

Kalkınma Bakanlığı GAP Ajansı A-Smart Araç Takip ve Yönetim Sistemleri araç takip cihazlarını tercih

Medline ve A-Smart iş birliği ile sunulan acil yardım asistanım alışveriş yaparken rahatsızlanan üyem

Kişi takip ürünleri konusunda 2 yıldır süregelen çalışmalarımız neticesinde 2013 ikinci yarısı itibar

       


ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER DOKÜMANLAR REFERANSLAR SEKTÖREL ÇÖZÜMLER TEKNİK SERVİS İLETİŞİM
Hazır Paketler
Sektörel Uygulamalar
Kampanyalar
Kurumsal Katalog
Broşür
A-Smart Kullanım Kılavuzları
Ayarlar
TeamViewer Programı
Referanslar
Başarı Hikayeleri - Acil Yardım Asistanım
Başarı Hikayeleri - Kalkınma Bakanlığı
Talep Formu


A-Smart Araç Takip ve Yönetim Sistemleri - Facebook A-Smart Araç Takip ve Yönetim Sistemleri - Twitter
A-Smart Araç Takip ve Yönetim Sistemleri A-Smart bir A-Tel markasıdır. Tüm hakları saklıdır. (C) 2012
Araç Takip... | -Site Map